|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

بیانیه حریم خصوصی


بیانیه حفظ حریم خصوصی کاربران پورتال شرکت آب منطقه ای یزد

شرکت سهامی آب منطقه ای استان یزد، بر این باور است اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد. بدین منظور این شرکت خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.
این شرکت براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/11/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.
 به منظور رفع تبعیض و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد، با هدف بهبود و ارتقای سطح حقوق شهروندی، بهره‌مندی شهروندان از ظرفیت‌های ایجاد شده، تسهیل در تحقق اهداف سیاست‌های کلی نظام اداری، «ماده 7 تصویب نامه حقوق شهروندی» با عنوان « حق حفظ و رعایت حریم خصوصی همه افراد» به شرح زیر جهت آگاهی و رعایت موضوع  اعلام می گردد:
1- اگر فردی اثبات کند که اطلاعات شخصی مربوط به او نادرست، ناقص یا روزآمد نیست، دستگاه اجرایی دارنده اطلاعات، باید نسبت به اصلاح اطلاعات مذکور اقدام نماید. چنانچه فرد و دستگاه درباره صحیح، کامل و روزآمد بودن اطلاعات جمع آوری شده اختلاف داشته باشند، فرد می تواند از دستگاه بخواهد تا ادعای وی در این زمینه، در پرونده او منعکس شود. چنانچه اطلاعات شخصی وی در اختیار دیگر دستگاه های اجرایی قرار گیرد اعتراض فرد نیز باید به آنها منعکس گردد.
2- جمع آوری اطلاعات شخصی از افراد توسط دستگاه های اجرایی، تنها در حد ضرورت و با استفاده از طرق و وسایل قانونی و شفاف مجاز بوده و استفاده از وسایل و روش های غیرقانونی و نامتعارف ممنوع است. این اطلاعات تا حد امکان، باید از خود اشخاص اخذ و جمع آوری شود.
3- دستگاه های اجرایی باید اطلاعات شخصی افراد را فقط در جهت منظور و هدف اولیه از جمع آوری آنها به کار برده و نباید برای اهداف و مقاصد دیگر از آنها استفاده و یا در اختیار سایر دستگاه های و اشخاص غیرمسئول قرار دهند.
4- دستگاه های اجرایی باید تدابیر ضروری جهت پیشگیری از مفقود شدن، افشا یا سوءاستفاده از اطلاعات افراد، که به مناسبت وظایف و اختیارات خود از آنها مطلع شده اند را اتخاذ کنند.
5- رهگیری و شنود ارتباطات اینترنتی، تلفنی و کلامی- حضوری افراد در دستگاه های اجرایی ممنوع است و در صورت ضرورت، در چارچوب قوانین مربوط انجام خواهد گرفت.
6- دستگاه های اجرایی مجاز به استفاده از نظارت های الکترونیکی مغایر با حریم شخصی افراد نیستند مگر آنکه بر مبنای دلایل قوی، احتمال ارتکاب فعالیت های مجرمانه در محیط کار از قبیل سرقت، تخریب اموال یا سوء استفاده از اموال محل کار وجود داشته، یا این امر برای تأمین امنیت و بهداشت محل کار یا کارکنان ضروری باشد.
7- در صورت ضرورت برای اِعمال نظارت الکترونیکی و نصب دوربین، دستگاه اجرایی باید مراتب را با هشدار مکتوب و استفاده از علایم قابل رؤیت، به اطلاعات مردم و مراجعین برساند.

 

  چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

در صورتی که شما بخواهید خدمتی را به صورت الکترونیکی دریافت نمایید و یا تمایل به ارسال نظرات و پیشنهادات خود به این شرکت داشته باشید، بسته به نوع خدمت، اطلاعاتی نظیر شماره پرونده، نام، نام خانوادگی، کد ملی، آدرس، شماره همراه و....از شما دریافت می‌شود. در فرم‌های الکترونیکی صرف نظر از اقلام اطلاعاتی اجباری (ستاره‌دار) که بایستی تکمیل شوند، الزامی در پر نمودن سایر فیلدها وجود ندارد. ( در برخی از خدمات نیاز به بارگذاری فایل اسکن شده شناسنامه ، کارت ملی و ... می باشد)   لازم به ذکر است که هدف ما از دریافت این اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سریع‌تر خدمات الکترونیکی به مشترکین می‌باشد.

 

  کاربرد اطلاعات جمع‌آوری شده

      اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت، ضمنا ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.  برخی کاربردهای اطلاعات جمع‌آوری شده به شرح زیر می‌باشد:
               ثبت درخواستها بدون حضور مشترک در شرکت
               ارسال کد پیگیری به شماره همراه ثبت شده
               تطبیق اطلاعات ثبت شده مشترک با اطلاعات موجود از سوابق مشترک
               تکمیل پرونده مشترک در شرکت بدون حضور مشترک در شرکت
               دریافت آمارهای مختلف از کاربران و نحوه استفاده‌ی آن‌ها از سایت و خدمات آن
               دریافت نظرات و پیشنهادات مشترکین در خصوص عملکرد شرکت و واحدهای تابعه
 

فناوری‌های بکار گرفته شده در دریافت اطلاعات

این سایت جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می‌کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می‌شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هرگونه داده‌ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس‌های کامپیوتری نبوده و لذا نمی‌تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت، قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیک شما را ندارد.

 

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث

شرکت سهامی آب منطقه ای استان یزد، خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد.

 

اطلاعات بیشتر

  ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در پورتال خود از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.این روشهای محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند. در بخش سایت های مرتبط ، پیوندهای  فعال به وب سایتهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کوکیهای مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایتها آنها را مطالعه کنید. توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت‌های سایت ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده‌های احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود.

 تاریخ ثبت : 10 فروردین 1400
  آخرین به روزرسانی : 16 اردیبهشت 1402
 مدیر سایت
 3821
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 37
 • بیشترین بازدید همزمان : 2616
 • بازدید امروز : 1,563
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید : 6,792,415
 • آخرین به روزرسانی : 20 تیر 1403 12:04:33
 • شناسه IP شما : 3.226.72.194

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یزد - بلوار دانشجو - مجتمع ادارات - خیابان استاندارد
 • کدپستی : 8916188139
 • تلفن : 9 - 38258020 -035
 • فاکس : 38258046 -035
 • پست الکترونیکی : info[at]yzrw.ir
 • کد خدمات دستوری(USSD Code) : 6655*31070#*
 • سامانه تلفنی پیشگام : 31077-035